No i tego…

Krążą mi w głowie różne paski komiksowe, a ostatnio zaczęły z tej głowy wyłazić i coś z tym trzeba było zrobić.

Najpierw znalazłem Gildię Komiksu i ich odwieczny, nieustający konkurs na pasek komiksowy o złote gacie (wciąż czekam, aż przyjdą pocztą za wygraną edycję) – pielgrzymka obowiązkowa dla wszystkich, których zjawisko paska komiksowego kręci, bo tam „rodzili” się mistrzowie. Asu „Komiksiarz”, Mateusz Skutnik,  Dem z Demlandu – wymieniając tylko moich ulubionych. Część pasków jest pod zadany na taką bitwę temat… więc momentami mogą być trochę dziwne.

Teraz czas na próbę z własną stroną.

Kilka podstawowych informacji:

Strona jest zrobiona na WordPressowym pluginie Comic Easel – link dla zainteresowanych znajduje się w stopce. Motyw to również trochę zmodyfikowany Easel.

Wykorzystywana w większości pasków czcionka jest autorstwa świetnego twórcy komiksów Karola Kalinowskiegomam nadzieję, że dobrze zinterpretowałem sformułowanie o korzystaniu bez żadnych ograniczeń dzięki serdeczne dla KRL-a za lajka na fanpage’u:)

Do rysowania używam tabletu Bamboo oraz GIMP-a i MyPainta. Czasami wspomagam się Blenderem i InkSpacem. Jestem amatorem. Mój e-mail to po prostu noitego(małpiszon)noitego.pl

Publikowane na tej stronie komiksy i inne obrazki można rozpowszechniać na licencji

…co w skrócie oznacza swobodne podaj-dalej i przeróbki, ale z informacją kto rysował.

I tyle…